بستن


درباره ما

درباره ایما گالری

ایما طرح پویا
ایما طرح پویا

در سال 1385، مجموعه ایما گالری به همراه یک تیم متخصص ایجاد گردید، این مجموعه با داشتن 5 شعبه مرکزی در سراسر تهران و همچنین تیم حرفه ای و حاذق، خود را با دانش فنی و استانداردهای کیفیت جهانی ادغام کرده و یک برند معتبر طراحی، به خوبی در جهت پاسخگویی به خواسته های مشتری مداری ایجاد کرده است.ایما گالری مجموعه ای از محصولاتی با الهام از ایده زندگی غیر رسمی و با هدف مخاطبی که سادگی شکل ها را دوست دارد، تهیه می کند اما در عین حال به دنبال طعم "مدرن"، ساخته شده با کیفیت بالا همراه با سبک جسورانه و خطی می باشد.

چرا ایما گالری را انتخاب کنید؟

با انتخاب مجموعه ایما گالری، خانه ای که همیشه می خواستید را بسازید.

منحصر بفرد
منحصر بفرد

وجه تمایز در ارائه‌ی محصولات و خدمات بسیار شخصی‌‌سازی شده، ویژگی مهمی است که ایما گالری برای مشتریان خود در نظر می گیرد.

لوکس
لوکس

مرجع تخصصی کالا و خدمات لوکس، نتیجه یک دهه تحقیق و توسعه در خصوص برند های معتبر و لاکچری دنیا، ارزیابی آنها

اعتبارنامه
اعتبارنامه

شماره بارکد محصول را میتوانید از سایت مرجع برند استعلام گرفته و از اصالت کالای خود اطمینان حاصل نمایید

تنوع محصول
تنوع محصول

محصولات با تنوع و کیفیت بالا ، ایمن و قابل اعتماد با تأثیر محیطی کم، همه نکات قابل توجه ای هستند که در مجموعه ایما گالری به آن ها توجه شده است.

تعدد شعب
تعدد شعب

از فروشگاه های پرچمدار ما دیدن کنید، کارشناسان ما به شما در طراحی خانه رویاهای خود کمک می کنند، 5 شعبه در تهران برای دسترسی راحت شما عزیزان.

امور مشتریان
امور مشتریان

ارسال کالا در تهران رایگان و برای شهرستان توسط باربری های تیپاکس و چاپار در کمترین زمان ممکن برای شما عزیزان ارسال و نصب می گردد.

Back to top